Logo
Nová registrace - Ztracené heslo
Opět třetí !

Kata team přivezl další bronzovou medaili

Již 8. ročník ME regionů (družstev) proběhl tentokrát v sousedním Polsku, ve Varšavě. Vzhledem k tomu, že žádný region v ČR tuto soutěž oficiálně a hlavně finančně nepodporuje, využilo pár karatistických nadšenců možnost startu v relativně blízkém sousedství ke startu a zviditelnění svého regionu a potažmo ČSKe. Neši úspěšní reprezentanti v kata ve složení Kuba, Jindra a Lukáš opět potvrdili, že již delší dobu patří mezi evropskou špičku a přivezli z této soutěže opět bronzovou medaili. Stejně tak jako na nedávném ME porazili v boji o bronz reprezentaci Ruska. Vývoj soutěžního pavouka hovoří jasně. Všechny výhry 5:0 a prohra pouze s vicemistry Evropy. První kolo – volný los, ve 2. kole porazili team z Francie 5:0, ve třetím kole se Španěly prohráli 1:4, v repasáži pak porazili domácí Poláky 5:0 a v přímém souboji o bronzovou příčku zdolali již zmiňovaný ruský team poměrem 5:0.
Gratulujeme klukům nejenom za umístění v podobě medaile, ale i za příkladný přístup k reprezentaci pražského, potažmo i českého karate v zahraničí.

Napsal admin 01.06.2010 10:01:52 (0 komentářů) | Zobrazeno 2205x | MS & ME | Tagy: me